Pro sympatickou rodinu hledáme v Horních Počernicích byt 3+kk a větší

Příběh mých klientů

Moji klienti si před lety pořídili svůj první byt 2+kk v Dandově ulici v Horních Počernicích. Jednalo se tehdy o novostavbu a jako startovací byt byl naprosto ideální. Svou dispozicí odpovídá požadavkům moderního bydlení - obývací pokoj spolu s kuchyní má velkorysých 28 m2. Navíc je orientovaný na jih, tak se zde sluníčko točí celý den. Samostatná ložnice je potom orientovaná na klidnou serverní stranu. Byt má balkónek, komoru a vlastní parkovací stání, co víc si přát.

Klientům se narodila první dcera, která zde začala chodit do školky. Byt už začíná být rodině malý, i s ohledem na to, že by dceři rádi pořídili sourozence.

Rodina proto hledá větší byt, alespoň 3+kk. A protože se jim v lokalitě moc líbí, nechtějí se stěhovat daleko. Líbilo by se jim například sídliště kolem ulic Pavlišovská, Ruprechtická, Chodovická. Nebo i jinde v Horních Počernicích. Byt by měl mít alespoň 70m2 a může být jak před kompletní rekonstrukcí s umakartovým jádrem, které se majitelé nebojí, tak po rekonstrukci.

Rodina má vyřešené financování. Případně může nabídnout k výměně svůj byt. Postaráme se také o veškerý právní servis.

Pokud plánujete prodej Vašeho bytu, nebo uvažujete o tom, že by se Vám hodil spíše menší byt, či jen víte o někom, kdo uvažuje o prodeji či by ho výměna zajímala, budu ráda, když mě
kontaktujete. Děkuji Vám.

Výměnou za větší nabízíme...

Byt 2+kk, cca 62m2 + parkovací stání na adrese Dandova, Horní Počernice. Nízké provozní náklady cca 3.200Kč při 3 osobách.

Horní Počernice - fajn místo pro život

Pokud by vás zajímalo více informací, ozvěte se mi na uvedených kontaktních údajích, pošlu vám k bytu doplňující informace, případně se rovnou domluvíme na prohlídce v týdnu či o víkendu.