MŮJ PŘÍBĚH

 

ING. MGR. KATEŘINA PAVLŮ


Nemovitosti mě bavily od malinka, ale dlouhou dobu jsem si nepřipadala dost zralá na to, abych radila jiným lidem než mým nejbližším. A tak jsem to k vysněnému povolání vzala oklikou.

Po studiu na vysoké škole jsem delší dobu působila v pojišťovnictví. Měla jsem štěstí a pracovala s těmi nejlepšími v oboru. Ač jsem celkem konzervativní a zaměstnavatele jen tak neměním, rozhodla jsem se pro radikální změnu.

Z dnešního pohledu ta změna stála za to. Je úžasné být součástí toho významného životního okamžiku, kdy si lidé pořizují střechu nad hlavou. Mým úkolem je, abych všechny zúčastněné provedla celým procesem hladce, bezpečně a bez starostí. Z většiny klientů se stávají mí přátelé, kteří mé služby doporučují dál. To samotné doporučení je pro mě velký závazek a zodpovědnost.

Distancuji se proti nevybíravému chování některých realitních makléřů a jejich nekalým obchodním praktikám.

Původem jsem z Liberce, kde jsem vystudovala německé gymnázium. Více než rok jsem bydlela v Německu, kde jsem si uvědomila, že jinde než v Čechách žít nechci. Po studiích jsem se usadila natrvalo v Praze. Jsem vdaná a mám 2 děti. S rodinou se setkáváme na chalupě v Bedřichově v Jizerských horách, což je moje srdeční záležitost.

Lidé, kteří mě znají, vědí, že ode mě mohou vždy očekávat férové jednání a lidský přístup. Moje profese mě naučila komunikovat a vycházet s širokým spektrem lidí a nacházet společná řešení. Někdy je ale zapotřebí mít i ostré lokty. Při zprostředkování obchodu udělám pro spokojenost obou stran vždy maximum. A že se mi to alespoň trochu daří, si můžete přečíst v referencích od mých klientů - jak prodávajících, tak kupujících.

Ráda budu i Vaší realitní makléřkou.