Reference

Názory mých klientů

Lída Modrá

Prodej bytu 2kk, Praha 20

Při výměně mého bytu za větší jsem se rozhodla vybrat makléřku, která bude mít osobní přístup. Nadchly mě její moderní metody a také reference jednoho z jejích klientů, kterému také pomohla vyřešit bydlení. Nemovitost jsme prodávali v kritické době, na začátku nouzového stavu způsobeného pandemií koronaviru. Nikdo nevěděl, jak se situace bude vyvíjet a realitní trh ze dne na den zamrzl. I přesto se paní Pavlů podařilo náš byt prodat rychle a za tržní cenu. Navíc nám pomohla sehnat větší byt. Na paní Pavlů oceňuji velkou vstřícnost, empatii a komfort služeb. A hlavně - pružně řeší vzniklé komplikace a drží slovo! Paní Pavlů rozhodně doporučuji všem svým přátelům. Velké díky!

Zdeněk Dvořák

Kupující RD

Velice Vám moc děkujeme za Vaše profesionální služby a milý přístup. Rádi Vás uvidíme a jestli budete mít cestu okolo, tak se zastavte. O datu kolaudace Vás budeme informovat. Jste srdečně zvána i s Vaší rodinou.

Lenka Mlčoušková

prodej bytu 3+1, Praha 4

Myslím, že to byla radost pro všechny s Tebou spolupracovat. Prodávat byt takhle rychle, bylo hlavně Tvou zásluhou, že jsi byla vždy na vše hned připravena. S prodejním výsledkem jsme moc spokojené.

Moc děkujeme za Tvou pomoc!

manželé Hyrmanovi

pronájem bytu na Praze 10

Dobrý den paní Pavlů,

rád bych se přidal ke své ženě a chtěl bych Vám za nás oba moc poděkovat za Vaše služby ohledně pronájmu bytu.

Oba jsme byli velmi mile překvapeni velice příjemným přístupem, profesionalitou a hlavně rychlostí, se kterou jste vše zařídila. Myslím, že neuběhl ani týden od té doby, co jsme Vás kontaktovali, že rekonstrukce bytu pomalu dokončujeme, a Vy jste za tu dobu dokázala sehnat nájemníky, co vyhovovali našim představám.

Opravdu si moc vážíme Vaší pomoci a práce, kterou jste odvedla. Zvláště bych pak chtěl poděkovat za otevřenost a upřímnost, se kterou jste nás informovala o všech krocích spojených s pronájmem.

Děkuji Vám a přeji Vám co nejvíce klientů spokojených tak jako jsme my :)

Petra Motejzíková

koupě investičního bytu

Dlouhou dobu jsem sama sháněla investiční byt, ale nikdy jsem si nebyla jistá, zda je to správná volba. Když jsem potkala Kateřinu Pavlů, věci se daly do pohybu. Hned po první schůzce mi Kateřina navrhla několik variant výhodné koupě včetně výpočtu návratnosti mé investice a porovnání vývoje ceny v posledních letech. Dosáhli jsme skvělého výsledku a dnes mohu říci, že jsem koupila správně. U Kateřiny si cením jejích odborných znalostí a toho, že více dbá na profit klienta než na svůj vlastní.

Manželé Součkovi

koupě bytu v Liberci

Paní Kateřinu Pavlů jsme poznali při koupi bytu. S realitními makléři máme převážně negativní zkušenosti, ale paní Pavlů byla naprosto profesionální, milá a ochotná. Celý proces koupě bytu nám detailně vysvětlila a vše co řekla, to platilo. A když byla transakce uzavřená, tak nám ještě pomohla i s daňovým přiznáním. Kdybych v budoucnu potřebovala služby realitního makléře, tak se určitě a ráda s důvěrou obrátím na paní Pavlů.

Manželé Tomanovi

výměna bytu za větší

S manželem jsme bydleli v bytě 2+kk a když se nám narodila dcera, začal nám byt být malý. Několik měsíců jsem sháněla v lokalitě něco většího, ale nedařilo se mi, všechno bylo předražené. Jednou jsem na hřišti s dětmi úplně náhodou potkala Kateřinu Pavlů, vyslechla si můj příběh a začala z rukávu sypat jeden tip za druhým, co bych měla udělat. Byly to tak pěkné rady, že jsem byla až překvapená, že mě samotnou nenapadly! Díky asistenci paní Kateřiny bydlíme ve větším bytě a já ji s vděkem doporučuji dál :-)

Vladimíra Medková

majitelka bytu, Liberec

Paní Pavlů, moc Vám děkuji. Přiznám se, že jsem původně chtěla prodej řešit sama. Když ale teď zpětně vidím, co vše bych musela zařídit, tak bych to asi nezvládla. Díky Vám jsem si ušetřila spoustu nervů a mohla jsem se věnovat jiným věcem. Průběžně jste mě o všem informovala a pečlivě vysvětlila, jaké budou další kroky. V dnešní době si opravu moc cením toho, když je na někoho 100% spolehnutí. Moc ráda Vaše služby doporučím všem svým známým.

Jakub Horák

majitel domu, Liberec

Paní Kateřinu Pavlů rozhodně doporučuji, je nejen chytrá, ale dobře se na ni i kouká. Kdyby nebyla vdaná, tak bych si ji hned vzal za ženu. Vážně!

Jana Mlynářová

majitelka bytu, Praha 9

Ráda bych touto cestou paní Kateřině poděkovala za profesionální servis při pronájmu našeho bytu. Vždy nám vybere slušného nájemníka, postará se o veškerou administrativu včetně přepisu energií. Nemusím se vůbec o nic starat a bez váhání ji všude doporučuji.

Jiří Semecký, prodej RD, Praha

Paní Kateřině musíme jen a jen poděkovat za práci, kterou při prodeji nemovitosti odvedla. Již při prvním setkání byly zřejmé její profesní znalosti a nabyté zkušenosti z realitního prostředí. V tomto má profesionál nezměrnou výhodu proti laikovi, který se v obdobné situaci ocitá poprvé, a který se musí snažit vše samostatně nastudovat, kdy každý krok je pro něj nový, a v podstatě si celým, několikastupňovým procesem prošlapává svou vlastní cestu, nutně metodou pokus/omyl. Paní Kateřina nám nejdříve náležitosti celého procesu opravdu srozumitelně vysvětlila, se všemi návaznostmi jednotlivých kroků, a to včetně případných úskalí, se kterými bychom se mohli během prodeje setkat.

Naprosto neocenitelnými pak byly její rady v otázkách co před prohlídkami v nemovitosti ponechat a co odstranit, protože v tomto jsme opravdu tápali a na základě svých zkušeností nás skvěle a jednoznačně vedla. A dále pak samozřejmě její celá příprava samotné nemovitosti pro provádění prohlídek. Zpětně je s podivem, jak relativně malé úpravy způsobí neuvěřitelnou změnu v celém vizuálním vnímáni nabízené nemovitosti. Vyplatí se poslechnout. Velmi rychle jsme se na všem dohodli a strategie prodeje, kterou, paní Kateřina zvolila, zafungovala perfektně. Vím, že ne vždy může vše proběhnout takto hladce, ale u nás to tak bylo.

Potud tedy, co se týká profesních kvalit. Zároveň nás však oslovila tím, co je stejně tak důležité, tedy svým chováním a svým přístupem k nemovitosti i k nám samým. Paní Kateřina není znuděným, či povýšeným makléřem, který o nemovitosti nic neví a byl by jakýmsi pouhým jejím odemykačem, ano, takové jsme také zažili, ale živě se o nemovitost zajímá, sama si samozřejmě zhodnotí její klady, ale o těchto kladech chce slyšet rovněž od Vás, protože jste s její historií a se životem v ní seznámeni a můžete odhalit něco, co není na první pohled hned zřejmé. Zároveň velmi pečlivě mapuje realitní situaci v celé lokalitě, a má tak přehled o možnostech nemovitosti v kontextu konkurenčních nabídek. Má skutečně osobní a lidský přístup, ne, zde to opravdu není klišé, z kterého je vidět jak zájem o nemovitost a její prodej, tedy to, co je na formální bázi předmětem Vašeho vzájemného smluvního vztahu, ale i o Vás, což je velmi příjemně působící nadhodnota a veškerá komunikace s ní byla vždy konstruktivní a přátelská.

Závěrem jednoznačně, kdybychom se ještě někdy v budoucnu ocitli náhodou v obdobné situaci, paní Kateřina by pro nás byla jednoznačnou volbou a bylo by potěšením s ní opět spolupracovat. Děkujeme.

Další reference nalezte na mém firemním profilu:

Ing. Kateřina Pavlů - QARA s.r.o. na Firmy.cz