Reference

Názory mých klientů

Lenka Mlčoušková

prodej bytu 3+1, Praha 4

Myslím, že to byla radost pro všechny s Tebou spolupracovat. Prodávat byt takhle rychle, bylo hlavně Tvou zásluhou, že jsi byla vždy na vše hned připravena. S prodejním výsledkem jsme moc spokojené.

Moc děkujeme za Tvou pomoc!

manželé Hyrmanovi

pronájem bytu na Praze 10

Dobrý den paní Pavlů,

rád bych se přidal ke své ženě a chtěl bych Vám za nás oba moc poděkovat za Vaše služby ohledně pronájmu bytu.

Oba jsme byli velmi mile překvapeni velice příjemným přístupem, profesionalitou a hlavně rychlostí, se kterou jste vše zařídila. Myslím, že neuběhl ani týden od té doby, co jsme Vás kontaktovali, že rekonstrukce bytu pomalu dokončujeme, a Vy jste za tu dobu dokázala sehnat nájemníky, co vyhovovali našim představám.

Opravdu si moc vážíme Vaší pomoci a práce, kterou jste odvedla. Zvláště bych pak chtěl poděkovat za otevřenost a upřímnost, se kterou jste nás informovala o všech krocích spojených s pronájmem.

Děkuji Vám a přeji Vám co nejvíce klientů spokojených tak jako jsme my :)

Petra Motejzíková

koupě investičního bytu

Dlouhou dobu jsem sama sháněla investiční byt, ale nikdy jsem si nebyla jistá, zda je to správná volba. Když jsem potkala Kateřinu Pavlů, věci se daly do pohybu. Hned po první schůzce mi Kateřina navrhla několik variant výhodné koupě včetně výpočtu návratnosti mé investice a porovnání vývoje ceny v posledních letech. Dosáhli jsme skvělého výsledku a dnes mohu říci, že jsem koupila správně. U Kateřiny si cením jejích odborných znalostí a toho, že více dbá na profit klienta než na svůj vlastní.

Manželé Součkovi

koupě bytu v Liberci

Paní Kateřinu Pavlů jsme poznali při koupi bytu. S realitními makléři máme převážně negativní zkušenosti, ale paní Pavlů byla naprosto profesionální, milá a ochotná. Celý proces koupě bytu nám detailně vysvětlila a vše co řekla, to platilo. A když byla transakce uzavřená, tak nám ještě pomohla i s daňovým přiznáním. Kdybych v budoucnu potřebovala služby realitního makléře, tak se určitě a ráda s důvěrou obrátím na paní Pavlů.

Manželé Tomanovi

výměna bytu za větší

S manželem jsme bydleli v bytě 2+kk a když se nám narodila dcera, začal nám byt být malý. Několik měsíců jsem sháněla v lokalitě něco většího, ale nedařilo se mi, všechno bylo předražené. Jednou jsem na hřišti s dětmi úplně náhodou potkala Kateřinu Pavlů, vyslechla si můj příběh a začala z rukávu sypat jeden tip za druhým, co bych měla udělat. Byly to tak pěkné rady, že jsem byla až překvapená, že mě samotnou nenapadly! Díky asistenci paní Kateřiny bydlíme ve větším bytě a já ji s vděkem doporučuji dál :-)

Vladimíra Medková

majitelka bytu, Liberec

Paní Pavlů, moc Vám děkuji. Přiznám se, že jsem původně chtěla prodej řešit sama. Když ale teď zpětně vidím, co vše bych musela zařídit, tak bych to asi nezvládla. Díky Vám jsem si ušetřila spoustu nervů a mohla jsem se věnovat jiným věcem. Průběžně jste mě o všem informovala a pečlivě vysvětlila, jaké budou další kroky. V dnešní době si opravu moc cením toho, když je na někoho 100% spolehnutí. Moc ráda Vaše služby doporučím všem svým známým.

Jakub Horák

majitel domu, Liberec

Paní Kateřinu Pavlů rozhodně doporučuji, je nejen chytrá, ale dobře se na ni i kouká. Kdyby nebyla vdaná, tak bych si ji hned vzal za ženu. Vážně!

Jana Mlynářová

majitelka bytu, Praha 9

Ráda bych touto cestou paní Kateřině poděkovala za profesionální servis při pronájmu našeho bytu. Vždy nám vybere slušného nájemníka, postará se o veškerou administrativu včetně přepisu energií. Nemusím se vůbec o nic starat a bez váhání ji všude doporučuji.