Prosluněný byt 2+kk s balkónem a parkovacím místem

Byt 2+kk, cca 62m2 + parkovací stání na adrese Dandova, Horní Počernice.

Hledáte skvělý byt? Tento si určitě zamilujete, pokud hledáte prostorné místnosti, pokud chcete mít skvělé sousedy a chcete bydlet v klidné lokalitě obklopené přírodou s kompletní občanskou vybaveností v Praze, v Horních Počernicích.

Dům byl postaven v roce 2006, kdy se ještě stavěly byty s důrazem na pohodlí a prostor. Díky tomu do obývacího pokoje pohodlně umístíte velikou sedačku, a do navazující prostorné kuchyně se všemi spotřebiči i velký jídelní stůl a zbyde i místo na pracovní kout. Přesto prostor zůstane i nadále vzdušný a logicky uspořádaný. Tyto hlavní obytné místnosti jsou jižně orientované, tak se zde sluníčko točí celý den. Stačí otevřít balkónové dveře a místnosti propojíte s přírodou. Balkón má 2m2 a můžete se zde posadit a odpočívat.

Ložnice má rovněž dostatek místa. Kromě velké postele se sem pohodlně vejde i Váš budoucí očekávaný přírůstek nebo zde můžete mít pracovní kout či umístit další vestavěné skříně. Ložnice je orientována na sever, je tu klid, příjemné klima a krásně se tu odpočívá.

Součástí bytu je dále prostorná chodba s vestavěnými skříněmi, zrcadly. A protože úložného prostoru není nikdy dost, je zde i skoro 4m2 velká komora s regály. Dále samostatná toaleta a samostatná koupelna se sprchovým koutem, kde je umístěna pračka a otopný žebřík.

Počítejte s tím, že byt je umístěn ve druhém patře bez výtahu, což Vás bude jistě udržovat v kondici. Ostatně pro udržování fyzičky je v okolí spousta příležitostí, od venkovních posiloven, veřejných sportovišť, koupání v rybníku, golf, přes nekonečně dlouhé procházky v blízkém Klánovickém lese, což je nejrozsáhlejší souvislý lesní komplex na území Prahy.

K bytu patří parkovací stání přímo před vchodem a také sklep.

Přímo u domu právě budují nový park Jizbická s mnoha moderními prvky s celkovým rozpočtem 33mil.Kč, bude to stát za to.

Samotné Horní Počernice jsou moderní čtvrtí, kde se dobře žije: Obchody, divadlo, Chvalský zámek, výborné restaurace, základní a mateřské školy, gymnázium, sokol. Přitom na metro Černý Most dojedete MHD od domu za 10min, do centra města na Florenc potom za 30min.

Prohlídněte si byt pomocí 3D virtuální prohlídky.

Oceníte nízké náklady na bydlení, 3-členná rodina platí jen 3.300Kč + elektřinu.

Horní Počernice - fajn místo pro život

Chcete vědět víc informací? Zavolejte mi. Odpovím na všechno, co vás zajímá a domluvíme se případně i na tom, jestli chcete byt vidět i naživo. Těším se na Vás.