Moderní krajní řadový dům v srdci Vratislavic n.N.

Tento dům vás zaujme, pokud hledáte ideální bydlení pro vaši rodinu. Nachází se v srdci Vratislavic nad Nisou, vyhledávané moderní městské čtvrti, kterou si oblíbily především rodiny s dětmi.

Dům, který Vám teď představím, má dispozici 3+kk a výměru cca 97m2 (zastavěná plocha je 70m2) + zahrada 83m2 (z toho terasa 18m2). Součástí prodeje je i vlastní venkovní parkovací stání. Dům se nachází v uzavřeném oploceném areálu se závorou, kam mají vjezd pouze rezidenti.

Dům a architektonické řešení:

Developer zde v mírném jižním svahu v roce 2018 postavil moderní komplex 12 řadových domů ve 3 blocích. Budova s plochou střechou je zděná a je řešena jako dvoupodlažní. Ideální je její orientace ke světovým stranám: vstup a technické místnosti jsou na severovýchodní stranu, obytné místnosti umožňují díky proskleným plochám zajímavé výhledy na jihozápad. Praktickým řešením jihozápadní strany je vystupující 2. nadzemní podlaží. Vznikl tak krytý prostor pro venkovní posezení u zahrady.

1.NP - hlavní obytný prostor:

Dispoziční řešení maximálně respektuje požadavky na trvalé bydlení. 

První nadzemní podlaží domu slouží jako společenská a servisní zóna, naleznete zde hlavní obytný prostor s kuchyní a přímým výstupem na zahradu. Díky jižní orientaci se zde sluníčko točí skoro celý den.

Dům skoro stále ještě voní novotou. Majitelé v rámci klientských změn byt vkusně a moderně zařídili. Je zde na míru dělaná kvalitní (s plnovýsuvy) kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči Siemens.

Zahrada:

Zahrada je velká tak akorát, aby Vás její údržba nevyčerpala, ale přesto na ní pohodlně umístíte posezení, bazén nebo pískoviště. Můžete ji využít jak pro pěstování okrasných květin, tak pro menší zahrádkaření, to vše ve stínu krásně kvetoucí sakury. Praktický je přístup na zahradu nejen přímo z obýváku, ale i boční brankou.

Do venkovních prostor je zavedena i elektřina a venkovní vodovodní kohoutek pro zajištění např.automatické závlahy či napouštění bazénu.

1NP - servisní mísnosti:

Hlavní vstup do domu je ze severovýchodní strany. Vstupní hala je vybavena velkou vestavěnou skříní a hned u vstupu poskytuje dostatek úložných prostor také praktická velká komora.

Dále se zde nachází toaleta s umyvadlem a servisní prostory pro elektrokotel a zázemí pro pračku a sušičku.

2. nadzemní podlaží - klidová zóna

Schodiště a chodba k pokojům v patře je osvětlena přirozeným denním světlem.

V patře se nachází 2 stejně velké pokoje, každý má 16m2 a koupelna s toaletou.

2.NP - ložnice

Do ložnice se vám kromě velké manželské postele pohodlně vejde i Váš budoucí očekávaný přírůstek nebo zde můžete mít pracovní kout. Součástí prodeje je i velká vestavěná skříň s promyšleným uspořádáním.  Díky vyšším stropům prostor působí vzdušně, je zde příjemné klima a dobře se tu odpočívá.

2.NP - dětský pokoj

Tento pokoj má 16m2 a jak vidíte na fotkách, pohodlně se sem vejdou i 3 postele, skříně, psací stůl a přesto zůstane dostatek místa na hraní.

2.NP - koupelna a toaleta:

Pokud váháte, zda je lepší vana či sprchový kout, kompromisy dělat nemusíte, naleznete zde obojí. Je zde i druhá toaleta.

V koupelně je pro zvýšení komfortu instalováno podlahové topení.

Dům a jeho okolí:

Ve Vratislavicích n. N. naleznete vše, co k životu potřebujete. V docházkové vzdálenosti od domu jsou kavárny, restaurace, pivovar, řeznictví, pekařství, nejkrásnější dětské hřiště v celém Liberci, úřady, knihovna, kostel, několik MŠ, ZŠ, koupaliště, MHD, vlak, sportoviště a populární kulturní centrum 101010.

Přestože mají Vratislavice kompletní občanskou vybavenost, tak v případě potřeby dojedete tramvají do centra Liberce za pouhých 9 min, a na opačnou stranu do Jablonce n. N. za podobný čas.

Sousedé jsou slušní, vzájemně se znají a organizují společné akce.

Okótovaný půdorys:

Rozmístění místností naleznete v přiložené projektové dokumentaci 1. a 2. nadzemního patra.


Dokumenty

Rodinný dům je v energetické třídě B – velmi úsporný. Vytápění i ohřev vody jsou řešeny ekonomickým elektrickým kotlem (využívá denní a noční tarif), měsíční záloha 4členné rodiny na elektřinu je pouhých 2 300 Kč. Mimo to se hradí již jen záloha na vodu. Komplex je napojen na všechny sítě (vodovod, kanalizace, elektřina).

Blíže se můžete podívat na:

Energetický štítek:


Cena: 9.500.000Kč


Pokud by vás zajímalo více informací, ozvěte se mi na uvedených kontaktních údajích, pošlu vám mnoho doplňujících informací, případně se rovnou domluvíme na prohlídce v týdnu či o víkendu. Těším se na vás!