Prostorný RD 5+kk v turistickém ráji, obec Klučenice, okr. Příbram

Rodinný dům k trvalému bydlení, vícegenerační bydlení, rekreační nemovitost, investiční příležitost.

To vše ukrývá nabídka prodeje tohoto dvoupodlažního podsklepeného domu, který byl postaven v osmdesátých letech. Naleznete ho v centru vyhledávané rekreační oblasti v Klučenicích, skrývající nepřeberné množství historických památek a turistických cílů.

Dům je ideálně situován ke světovým stranám a má velice útulnou atmosféru. Je postaven dále od silnice, tak je zde opravdu klid.

Přízemí:

Jednotka 2+kk v přízemí je po rekonstrukci: Nová elektřina a interiéry, nábytek na míru, dřevěné obložky i dveře, nová dřevěná okna s dvojskly.

Podkroví:

S rekonstrukcí patra o dispozici 2+1+balkón se započalo. Obě jednotky spojuje schodiště u vstupu. Jednoduchou úpravou - zrušení kuchyně v patře - lze docílit dispozice 5+kk.

Dům a zahrada

Dům má novou střechu včetně izolace. Zadní - severní stěna domu je také zateplena. Dům je v dobré technické kondici.

V suterénu domu se nachází technické zázemí. K ohřevu vody slouží boiler, k ohřevu ústředního topení kotel na tuhá paliva. Nemovitost je napojena na obecní vodu (Klučenice mají kvalitní vodu z podzemních vrtů) a kanalizaci.

Pozemek je velkorysý - celková výměra činí 1.971m2. Zastavěná plocha domu je 97m2. Oplocená zahrada za domem je velice klidná a pečlivě udržovaná. Je zde postaven i skleník. V okolí domu jsou již vzrostlé stromy. Na zahradě je studna, voda ze studny je rozvedena po zahradě.

Vedlejší stavba:

V roce 1990 byla přistavena praktická vedlejší víceúčelová stavba: Sklad, garáž a dílna, s dále využitelným podkrovím. Zastavěná plocha 80m2. Tento samostatný objekt je také podsklepen a harmonicky doplňuje hlavní stavbu domu.

Půdorysy a mapa:

Okolí:

Klučenice mají základní občanskou vybavenost: obchod, pošta, 2 restaurace, ZŠ (1.-9.třída) a MŠ s dostatečnou kapacitou. Do Prahy dojedete autem za 60min. Přehrada Orlík je vzdálena pouhé 3km.

Cena: Prodáno

Pokud by vás zajímalo více informací, ozvěte se mi na uvedených kontaktních údajích, pošlu vám doplňující informace, případně se rovnou domluvíme na prohlídce v týdnu či o víkendu.

KLUČENICE, fajn místo pro bydlení i rekreaci

Klučenice jsou střediskovou obcí s přibližně 500 obyvateli. Je zde škola (Základní škola a Mateřská škola, Klučenice), s 1.- 9. ročníkem základní školy. V obci se také nachází pošta, pobočka České pojišťovny a ordinace praktického lékaře, kadeřnictví. Nakoupit potraviny, tisk nebo základní drogerii lze ve dvou prodejnách smíšeného zboží. V centru jsou 2 hostince a bufet. Největšími ubytovacími zařízeními jsou kemp Podskalí, rekreační areál NOVÝ LIPTÁKOV a hotely "U jezera" a "Panorama" na břehu orlické vodní nádrže. Největším podnikem je v obci akciová společnost Klučenická zemědělská sídlící v rozsáhlém zemědělském areálu na kraji vesnice. Zdroj: wikipedia.org