Byt 2kk/L s tímto fascinujícím výhledem na Praze 9 - Lehovec

Byt 2+kk/L po kompletní rekonstrukci,

Celková plocha 54,75 m², nízké náklady na bydlení

Bytů s úžasným výhledem není mnoho. A co kdybyste k tomu měli možnost kochat se ničím nerušeným výhledem přes Kyjský rybník na celou Prahu. Věřte mi, že tento fascinující výhled Vás nikdy neomrzí. Pokud hledáte na Praze 9 pohodlný byt 2kk, tak jste ho právě našli.

Byt je situován do posledního patra kompletně revitalizovaného panelového domu v klidné části Prahy 9, na sídlišti Lehovec. Byt prošel kompletní vkusnou rekonstrukcí, kdy to vzali od podlahy - má zděné koupelnové jádro, oddělené WC, vestavěné skříně v předsíni, plastová okna se žaluziemi, zasklenou lodžii, vyštukované stěny, novou elektřinu, kvalitní německou kuchyň zn.Nobilia včetně vestavěných spotřebičů. Zasklená lodžie vytváří další využitelný prostor v bytě a láká k příjemnému posezení, například u snídaně nebo večer při sklence vína.

Jihozápadní orientace zaručuje svit sluníčka do bytu po celé odpoledne a pohled na krásné scenérie při západu slunce nad Prahou, který jen tak někdo nemá.

Dispozice bytu je 2+kk/L. Celková plocha bytu činí 54,75 m², z toho lodžie 6,6 m² a sklepní kóje 2,05 m². Rozmístění místností naleznete v přiloženém orientačním půdorysu. Byt je v osobním vlastnictví a nevázne na něm žádné zástavní právo.

Výhled

Dům

Panelový dům byl po architektonické stránce chloubou tehdejší doby. Jedním ze zadání bylo i to, že má být vidět z Hradu, vysloužil si proto i původní oranžovou barvu. Projekt měl mnoho důmyslných řešení, které Vás jistě překvapí. Aktuálně je dům po celkové revitalizaci, má nové vstupy s čipovým systémem, nové 4 výtahy, plastová okna, stoupačky i páteřní rozvody elektrické energie. Na střeše domu jsou fototermické panely, které předohřívají teplou vodu, což ocení Vaše peněženka a vykrývá to i každoroční odstávky teplé vody v letních měsících. Sklepy jsou zděné. Na všech patrech jsou další prosklené dveře na čip umožňující vstup pouze lidem zde bydlícím. Samotný dům má 2 vchody, jeden je zcela bezbariérový. Je zde společná televizní anténa i UPC. Dům pronajímá nebytové prostory a má v plánu zřídit vlastní plynovou kotelnu. Dům je bez úvěrového zatížení, což má výrazný vliv na velice nízké nájemné.

Lokalita

To nejlepší jsem nechala na konec. Dům je na úžasném místě, které oceníte v každém věku. Přímo u domu je autobusová zastávka, to kdybyste chtěli popojet 2 stanice na metro Hloubětín či Rajská zahrada, ale na obě stanice metra dojdete pohodlně za 10min.pěšky. Auto zaparkujete Vy i Vaše návštěvy stále u domu bez zón. V bezprostředním okolí je MŠ a na Praze 9 oblíbená ZŠ Chvaletická, kam se hlásí děti i z velké dálky. Ráno na Vaše děti na přechodu dohlídne paní policistka Hanka. Nechybí ani hřiště pro pejsky. V docházkové vzdálenosti jsou všechny obchody, na které si vzpomenete, včetně Kauflandu a Icelandu. Poliklinika 300 metrů od domu se také hodí. Luxusní je ale i několikahektarový les, plný vyžití, který je těsně u domu. Zde můžete strávit na procházkách s pejskem či dětmi celé hodiny. A do práce můžete klidně jezdit na kole, do centra města pojedete odsud z 90% po krásné cyklostezce kolem Rokytky.

Půdorys:

Dokumenty

Energetický štítek domu (C)

Evidenční list

Měsíční poplatky spojené s užíváním bytu. 3 členná rodina platí pouze 2.892Kč (+plyn a elektřina). Z toho fond oprav činí 798Kč.

Cena: Prodáno

Pokud by vás zajímalo více informací, ozvěte se mi na uvedených kontaktních údajích, pošlu vám doplňující informace, případně se rovnou domluvíme na prohlídce v týdnu či o víkendu.

Lehovec, fajn místo pro život