Zprostředkování prodeje

Každý prodej je jedinečný a neopakovatelný. Já jsem tu od toho, abych Vás celým procesem provedla hladce a bezpečně.  A co si budeme povídat, také pokud možno rychle a s co největším ziskem z prodeje.

Při prodeji Vaší nemovitosti používám především hlavu a osvědčené prodejní scénáře. Nafotit dům, dát ho na sreality a čekat, umí každá opice. S každou zakázkou aktivně pracuji po celou dobu prodeje. Velkou práci si dávám se samotnou předprodejní přípravou a správným nastavením prodejní strategie. Podle cenových map a mých zkušeností určuji reálnou tržní cenu. Následná kvalitní prezentace nemovitosti, home staging, zajištění stavební dokumentace, zhotovení PENB, půdorysů, umístění plachty, spárování poptávek, legalizace staveb, webové stránky nemovitosti, to je jen zlomek toho, co umím. Samozřejmostí je profesionální jednání a přitom osobní přístup s ohledem na individuální požadavky a přání klientů.

Abych mohla svým klientům poskytovat špičkový servis, spojila jsem se s QAROU. Nejsme realitní kancelář, ale komunita makléřů, co je práce baví a jsou špičkou v oboru. Díky QAŘE jsem optimalizovala své náklady na inzerci a exportní můstek, cenové mapy, monitoring inzerce pro mé poptávající klienty, a na další specialisty, které pro svoji práci potřebuji. Přitom jsem nezávislá a pracuji pod svým jménem. Mým profesním cílem je neustály rozvoj, sleduji moderní makléřinu a trendy, přesto zůstávám celkem konzervativní, neboť vím, že polovina mých klientů vůbec nepoužívá ani Facebook.

V realitách se pohybuji každý den. Jsem Vám k dispozici i během víkendů a o svátcích. Na emaily či telefonní hovory reaguji i během pozdního večera. Se mnou se Vám nestane, že budete jen číslem zakázky. Příjemným zadostiučiněním je pro mě vytvoření, dovolím si říct, přátelských vztahů s mnoha mými zákazníky, které významně přesahují vztahy obchodní.