Realizované zakázky

Prohlédněte si nemovitosti, které jsem již prodala či pronajala. Nahlédněte pod pokličku mé práce. S ohledem na soukromí kupujících i prodávajících zde zveřejňuji jen některé.

Home staging
Připraveno na prohlídky
Moje plachty

Praha 20, Horní Počernice

Prodej prostorného bytu 2+kk s balkónem a parkovacím stáním v novostavbě z roku 2006. Kliknutím na obrázek otevřete 3D scan nemovitosti

Aby si zájemci mohli byt kdykoli během karantény do detailu prohlídnout, zhotovila jsem virtuální prohlídku - 3D sken nemovitosti. Prodávaný byt byl zatížen hypotékou a kupující si na pořízení bytu rovněž bral hypotéku. Na větším bytě, který moje klientka kupovala, vázlo zástavní právo banky, které bylo řešeno právě prodejem bytu. Klientka si na větší byt také brala hypotéku. Sladit všechny termíny ve všech smlouvách tak, aby vše do sebe hezky zapadlo a všichni se bez stresu ve správný čas odstěhovali, přestěhovali a nastěhovali, chce již trochu zkušeností a také prověřený tým lidí, na které se spoléhám - hypotečního specialistu a perfektního advokáta, který se specializuje na nemovitostní právo.

Z těchto klientů se stali mí přátelé. Referencí od nich si velmi vážím. 

Tato zakázka byla složitější, časově náročnější, ale nakonec vše dobře dopadlo. Klientka se na mě obrátila na doporučení svých přátel. Založila rodinu a ze startovacího bytu 2kk se chtěla přestěhovat do většího ve stejné lokalitě. Nakonec se nám podařilo sehnat byt ve stejném domě a celkem rychle i prodat její nemovitost. Do prodeje nám zasáhl nouzový stav, čekali jsme i na zrušení předkupního práva u parkovacího stání. Jako vždy jsem zhotovila podpůrný web nemovitosti (stačí kliknout na fotky) a spustila jsem lokální facebookovou kampaň.


Praha 9, Lehovec

Byt 2kk s úchvatným výhledem, aneb když makléřka v lokalitě žije

Prodej bytu na Lehovci byl pro mě srdcovou záležitostí, a to hned z několika důvodů:

💜 Byt se nachází v lokalitě, kde žiji, trávím zde volný čas s rodinou a jsem tu spokojená. Lokalitu dokonale znám a veškeré poznatky a emoce mohu snadno předat zájemcům na prohlídkách. Málokterá otázka by mě zaskočila.

💜Byt jsem si zamilovala pro jeho fascinující, ničím nerušený, výhled. Navíc majitelé jsou opravdu fajn lidé, pohodáři, se kterými je radost spolupracovat. Na tento prodej budu velmi ráda vzpomínat.

Výhled z okna
Výhled z okna

Samotný prodej probíhal více než dobře. Díky kvalitní prezentaci, podpůrnému webu a marketingu, na prohlídku přišlo opravdu hodně zájemců. Někteří z nich sice byli realitní turisté, od kterých jsem velice často slyšela, že je z bytu krásný výhled na Vltavu (ve skutečnosti to je Kyjský rybník :-) Ale i tak jsem se každému věnovala s náležitou péči. Proběhla 2 kola prohlídek a pro všechny z prohlídek i dodatečný "den otevřených dveří". Pro velký zájem jsem nakonec musela přistoupit k prodeji nejvyšší nabídce, a to veřejnou formou u mě v kanceláři. Výsledná cena mnohé svojí výší asi překvapila. Já jsem však kupujícímu rozuměla, takový byt není v nabídce každý den.


Klučenice, okr.Příbram

Prostorný RD 5+kk s velkou zahradou v turistickém ráji.

Toto byla moje nejdelší zakázka a já jsem velmi vděčná majitelům, že to se mnou vydrželi až do konce - do úspěšného prodeje nemovitosti. Vážím si i kupujících, byla radost s nimi spolupracovat a reference od nich mě mile překvapila.

Když se ohlídnu zpátky, nemohu říci, kde bych udělala chybu. Předprodejní přípravu jsem nepodcenila, fotky prodávají, že. Vystřílela jsem všechny marketingové nástroje - podpůrný web nemovitosti, tištěnou inzerci, facebookové kampaně cílené na Pražáky zvlášť na mladé rodiny s dětmi pro trvalé bydlení a zvlášť na starší generaci pro rekreaci. Přesto jsem na nemovitost pravidelně jezdila s realitními turisty, kteří si v týdnu řekli: "Kam pojedeme o víkendu na výlet? Ááá, tak třeba do Klučenic, makléřka píše, že je tam hezky". Nejvíce tím profitoval hostinský restaurace U Kostiku, kterému jsem tak alespoň pravidelně zvyšovala tržby 🙂.

V mém oboru ale platí, že každá nemovitost má svého kupce. Zde jsem sice rezervační smlouvu připravovala několikrát, ale nakonec jsem ráda, že dům koupila mladá rodina, co využije školu, školku a budou zde trvale žít.


Liberec 3, Jeřáb

Prodej prostorného 2+1 s balkónem v centru Liberce

Když prodávám nemovitosti v Praze, vzhledem k jejich cenám mám i trochu větší rozpočet na všechny ty "zbytečnosti" kolem. Za "zbytečnosti" považuje mnoho majitelů představení jejich nemovitosti v tom nejlepším světle. A nejde samozřejmě jen o sluneční svit, na který jsem v případě tohoto prodeje čekala více než týden, ale o mnoho dalších detailů, které společně vytvoří jedinečnou nabídku nemovitosti na trhu. Ze svých standardů ale ani v Libereckém kraji neslevuji, protože vím a v praxi jsem mnohokrát ověřila, že to zkrátka funguje. Navíc zde jsem si to mohla dovolit díky velké důvěře majitelky bytu. Její představa byla, že mi předá klíče a do měsíce bude mít peníze na účtu. A přesně tak se stalo. Tedy vlastně s malým rozdílem, těch peněz nakonec bylo trochu více.

Dobře odvedenou práci mi potvrdili ze všech stran:

1. Po zveřejnění zakázky mi volalo několik libereckých kolegů makléřů s dotazem, kdo mi fotí a dělá home staging. To mě potěšilo, podporuji sdílení know-how a kultivaci realitní branže.

2. Byt se líbil hned na prvních prohlídkách, mohla jsem tedy vybrat zájemce s ohledem na fungující bytové družstvo, kde nechtějí Airbnb.

3. Kupující vědí, co chtějí. Jednají na rovinu a z mé strany platí vše, co slíbím.

4. Majitelka byla velmi spokojená a tolik slov díků mě až uvádělo do rozpaků.


Pronájmy bytů

Pronájmy bytů v Praze a Libereckém kraji

Za dobu mého působení v realitách mám na starosti portfólio bytů a majitelé mi opakovaně vyslovují důvěru a svěřují mi svůj majetek v miliónových hodnotách. Přiznám se, je to pro mě kolikrát stres a večer si říkám, zda je ten nájemník opravdu tak slušný, jak mi intuice napovídala. Vše ohledně zprostředkování nájmu včetně (ne)veselých historek z praxe si můžete přečíst zde.

I relativně malým zakázkám věnuji náležitou péči. Potvrdilo se mi, že i zde kvalitní prezentace prodává. Navíc když nepodceňuji přípravu, fotky použiji opakovaně a nemusím tak obtěžovat nájemníka před skončením nájmu s novým focením.

Zprostředkování nájmu však nepatří k mým specializacím. V Praze navíc velkou skupinu poptávajících tvoří cizinci a prohlídky v angličtině jsou pro mě ukrutné. V němčině jsem jako ryba ve vodě, což se hodí na Liberecku, ale v Praze ráda přenechám pronájem penthousů kolegům 🙂